Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Başka Erkekle Gördüğünüz Kızla Evlenmeyin
#1
Öncelikle feminist, fuhuş yapan erkek ve kadınlar ve laikçi yobazlara değil bu nasihat. Siz istediğiniz gibi takılın.Boşanmak ve Kavvadlık yapmak yasak değil. Konu altını da kirletmeyin.

Önceden bir erkekle elele omuz omuza gördüğünüz kız(ya da karı) ın ilişki seviyesini bilmiyorsunuz. Bakire çıkmayabilir. Çıksa da diktirmiş olabilir. Sağlam olsa da başka fanteziler gerçekleştirmiş olabilir. Buraya kadar maddi sebeblerdi.
Kola aşırı yeterlidir. Baklava da aşırı şekerlidir ama baklava da daha çok şeker vardır. Baklava yedikten sonra kola içenler bilir. Kola ekşidir ve hatta acı gelir. Normalde çok yüksek şeker içeren kolanın tatlılığını hissedemezsin.
He işte aynı bunun gibi kız çıktığı, seviştiği erkeklerden birinden aşırı hoşlanır. Sonraki erkekler onu kesmez. Siz de bu tür sonraki erkek iseniz kız sizden tad alamayacak ve boşanacaktır. Nafaka da size girecek..
Engin diye bir arkadaşım bu tür kızla evlenmişti. Çok güçlü kuvvetli olmasına rağmen kızın aklı eskisinde kaldığı için kısa sürede boşandı..

"Dünyada üç tip kadın vardır, ikisi zahmet ve mihnet, biri hazinedir:

1-Bakire olanı alırsan, her şeyi ile senindir, hazinedir.

2-Dul olanı alırsan yarısı senindir, yarısı eski kocasının.

3-Hem dul hem çocuklu alırsan hiç senin olmaz, aklı hep çocuğun babasındadır.. "
Mesnevi

mikail1313@gmail.com
+90
505 403 35 80
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi