Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İt ve ittaparlar tarafından saldırıya uğradım veya İstanbulun orta yerinde sıçanlar
#1
2 yıl önce Zeytinburnu metro çıkışındaki 1453 Çırpıcı Parkından elimde 30-40 kg yük ile geçiyordum. Akşam Ezan okunmuştu ve o yükle uzakta cami olmadığı için çimlerde namaz kılma aklıma gelmişken bir baktım sol tarafta 2 kişi cemaat olmuş namaz kılıyordu. Ben de elimdeki ağır yükü tam kameranın altına, direk dibine koyup namazımı kıldım. 5 dk sonra peşetlerime bakığımda poşet etrafında bir kaç insan görünümlü şeyler farkettim. yaklaşınca benim poşet koyduğum yere köpek için yiyecek bırakan bir çete olduğunu farkettim. Tam direğe yaklaşıp poşetlerimi almayı düşünürken köpeğin biri arka bacağını kaldırıp benim poşede işeyecekti. Ben de arkadan HOŞŞŞt diye bağırıp poşetlerimi aldım. Köpek idrarı olan bir poşetle yola gidemez metrobüse binemezdim. Köpek te gururuna yedirememiş olacaktı beni yavaştan kovalamaya başladı. Sol baldırımı ısırdı. Ve takibe devam etti. Diğer iki köpek te ona katıldı. Ben orda itlerle cebelleşirken çete üyeleri itlere yemek vermeye devam ediyordu. Yani umurlarında değildim. hatta birisi sen öyle hoşşt yaparsan köpekte seni böyle ısırır, kovala dedi. ben şok tabi. insan canından çok köpekleri önemsiyorlardı. Ben bunları hayvansever iyiliik sever insanlar zannederdim ama orda bunların ittapar oldğuna kani oldum.
ben de sizin yüzünüzden bu başıma geldi tarzında bir şey söyledim. tam yükleri alıp giderken yürü git ulan siktir git burdan diye biri küfür etti. bende o lafı ona iade ettim. Sonra diğer çete üyesi de yaklaşıp küfür edip tekme savurdu. bu esnada benim ellerim dolu 30 kg civarı anakart ve eşya yüklü idi. yani benim kavga edecek durumum yok. Akşama kadar çalışmış ve 10 dk 30-40 kg yükü taşımış zaten yorgundum.

neyse ben yoluma devam edip giderken parkın girişindeki güvenliğe durumu anlattım. Köpeğn beni ısırdığını , bu köpekelrin burda ne işi olduğunu vs söyledim.
Biz konuşurken çete lideri A.Yılan...oğlu (Karı) siz ne konuşuyorsunuz orda diye köpekleri beslemeden kalan çöpleri yüzüme fırlattı. arkadaki diğer çete üyeleri (hepsi 19-20 yaşlarında serseri tipli) yine kavga var diye yine benim üstüme yürüdü ittire kaktıra sürüklediler beni zorla parkın dışına attılar ve birini yine bana tekme attı.

ben de zabıtaya b

mikail1313@gmail.com
+90
505 403 35 80
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi