Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadınlara Verilen İmtiyazların Aileyi Yıkması
#1
"Çağdaşlık" diye bize yutturulan gerici putperestlikten gelme uygulamalar aileyi ve dolayısıyla çocuğu ve toplumu bozuyor.

Afganistan da bir ABD askeri Afganların tarafına geçip ABD ye karşı savaşmaya başlamış. Ona sormuşlar "niye"?

O da "ABD nin bu ülkenin aile, toplum yapısını bozmasını istemiyorum." diyerek cevaplamış.

kadınların istedikleri bu "çağdaş haklar" kadının kimyasını ve dolayısıyla erkekleri ve çocukları bozmuştur.

Kadın belli seviyeye kadar okumalı ama asıl görevi bu değildir. Bir kadının fazla okuması ve öğrenmesi bizim için çekici değildir. Bu kadının ömrünü ve doğurgan yıllarını okulda geçirmesi demektir.

Geç yaşta evlilik Down Sendromuna sebeb olur. Ayrıca erkekler için en önemli faktörlerden biri olan güzellik bile yaş geçince ikinci plana itiliyor. Yani 30 yaşına gelmiş güzel bir kız mı yoksa 20 yaşında orta halli bir kız mı? desem erkekler 20 yaşı tercih ederler.

Fazla okuyan kız kendinden daha fazla okuyanı kabul eder. Altını kesinlikle istemez. Bu da istediği birini bulmasını zorlaştırır.

Nasıl ki öğrencilere verilen süper haklar eğitimin içine sçtı. Aynı şekil kadınlara verilen haklar da milleti bozuyor. Şımarmaları kolay oluyor.
Bir arkadaşımın mutlu bir aile hayatı vardı. Karısı atamanamış öğretmendi. KPSS ten iyi not aldı ve atandı. bundan sonra karı erkeğe erkeklik taslamaya başladı. Yemekti bulaşıktı. Herşeyi sorun edince karıyla boşanmak zorunda kaldı.

Mirastan tam pay verme olayı da aynı şekil. kadınlar erkekler gibi vefalı değildir. Onlara iyilik yapmaya "mecbursunuz.". en azından onlar öyle düşünüyor.
Babam iki, kızına uyardığım halde tam pay verdi. Kızları da annem vefat ettikten sonra onlara bakmadı. Yemek vermedi. İkisine de beddua etti. Kızlar da ona beddua ediyor. Hiç te ev verdiği için şükretmiyorlar.

Ve kadınlar kolay kandırılıyorlar. Dolandırıcıların zamparaların ağına düşüp herşeylerini kolayca kaybedebiliyorlar. Bu yüzden babadan gelen sermaye yok oluyor.

"Çalışan kadın aldatır" diyen adamı linç ettiler. Çalışan kadının aldatma ihtimali çok daha artar. kadınlarda hipergami olayı var. yani daha iyisini bulan kadın erkeğini kolay bırakır. Evde duran bir çok kadın bile boynuz takma peşinde... Ne kadar dindar olursa olsun. Bu farketmiyor. İş ve eğitim ortamı onlar için daha iyi erkek bulmak için süper fırsat. Yoksa kızlar yeni icad çıkarmak için fazlaca okumuyorlar.

Ayrıca akşam eve gelen kocanın evde sıcak yemek bulamaması da sıkıntı.Bir çok okumuş kız da diplomayı kenara bırakıp ev hanımlığını tercih ediyor.. Yıllarını heba etmiş olarak..

Erkek daha iyisini bulduğunda ikisini de idare eder.
ve kadının elinde bir koz varsa bunu kesin kullanır. Hande Yener tezgahtar idi. meşhur ve zengin olunca kocasını sepetledi..  Bütün kadınlar bunu yapar ve bu onlara göre normaldir.

Daha da yazacağım.

mikail1313@gmail.com
+90
505 403 35 80
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi