Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebooktan Yorumlar..
https://www.facebook.com/groups/ecballium/?fref=ts

HS Bayram

Arkadaşlar ben de ecballium.com sayesinde temin ettiğim meyveyi kullandım ve sonuç süper, kesin tedavi.

İki aydır rahatım ama yeni fırsat buldum yazmaya, teşekkürler .
Detay isterseniz;
Benim hastalığım biraz farklı idi. Kronik sinüzitte yaşanan baş ağrısı vs. gibi şeylerin çoğu bende yoktu ama çok sık hastalanıyordum( boğaz ağrısı, kırgınlık, grip). Her hastaneye gittiğimde ve durumu çok açık anlatmama rağmen anlayamadı salak doktorlar, grip zannedip bastılar ilacı. İlaç kullanmaktan nefret ettiğim halde 1-2 yıl içinde antibiyotikler, penisilin - deposilin iğneleri kullandım ama bir işe yaramadı. Allah kimseyi devlet memuru olan doktora muhtaç etmesin. Gelen hastaya ilaç yazıp göndermek doktorluk değil. Neyse, sonraları koku alamaz oldum ve hayat daha da zehir oldu. Sonra özel bir hastahanede sinüzit olduğumu anlayan bir doktor çıktı ve sinüzit ilaçlarına da başladım, artık ilaç torbalarıyla geziyordum. Epey bir süre idare ettim ama ilaçları bırakınca hastalık başlıyordu. Kesin çözüm olarak acı kavunu duydum ve hemen denedim. Çekilen birkaç günlük sıkıntının lafını etmeye bile değmez. Çok rahatladım. Artan meyvelerin birazını da başka arkadaşta kullandık sonuç yine aynı.
Allah kulu için yarattığı dünyaya gerekli olan her şeyi koymuş. Yol kenarında gördüğüm basit gibi görünen bir bitki vasıtasıyla Rabbimi hatırlıyor ve teşekkür ediyorum.
Bu arada uygulama esnasında elim kaydı 3-4 damla yerine 15-20 damla gitti burnuma, boğazıma hatta gözüme bile kaçtı nerdeyse duş aldım. Ama bir sıkıntı yok. Yani öyle denildiği gibi acı bir şey değil bence. Yoksa gözümü yakması lazımdı. Tabi sulandırmak - dozunu ayarlamak çok önemli.
Selamlar…
Ara
Murat Kenan Kuşcalar 

Cok zorladi beni agir geldi yuksek ihtimal uzun zaman hazir bekledigi icin ama rahatladim. bugun tomografi cektirdim tertemiz olmus sinüslerim tesekkur ederim tekrar problemim olursa size ulasirim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Diğer Kaynaklardan Yorumlar ecballium.com 1 4,532 25-03-2017, Saat: 20:23
Son Yorum: ecballium.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi