Sinüzit Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Acı Kavun öldürür mü?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Acı kavun öldürür mü? “ acı kavun öldürüyor ” gibi metinlerle karşılaşmışsınızdır. Haberin başlığına kanmayın. "Kimi öldürmüş" diye yıllardır arıyorum ama hâlâ bulamadim. Başlıklar asparagas…Bulan varsa bana bildirsin.


Acı Kavun öldürür mü? Sorusunun cevabı
Spor yapmak öldürür mü?
Antibiyotik içmek öldürür mü?
İğne vurulmak öldürür mü?
Yolculuk yapmak öldürür mü?
Karşıdan karşıya geçmek öldürür mü? sorularını cevaplarıyla aynıdır.

Eğer kalbinizdeki koroner damarların %60 ı tıkalı ise spor yaparken ölebilirsiniz.
Yolculuk yaparken, karşıdan karşıya geçerken kurallara uymazsanız, aptallık yaparsanız ölebilirsiniz. 
 
Acı kavunun kör ettiği, menenjit yaptığı, nefes yolunu kapatıp öldürdüğü vs kabilinden rivayetler şehir efsanelerindendir.
Kullandıktan sonra hastaneye gidenler panik yapanlar veya saf halini kullananlardır.
Geçici olarak baş ağrıttığı,gece akıntıdan rahat uyutmadığı, burnu tıkandığı için panik yapanlardır. Kendim 10 kere denemişimdir.

Sıkıntı çekmeden rahata ulaşılamaz.
Benim defalarca direk gözüme fışkırdı. Yıkamadığım halde de bir şey olmadı.

Emin olun, eğer öldürüyor olsaydı yeryüzünde fesat çıkarmakla meşgul ve meşhur olan insanoğlu bunu silah olarak bu zamana kadar kullanırdı.
Baldıran otunun öldürücü olduğunu herkes bilir. Kimyanın daha keşfedilmediği çağlarda Sokrates'i baldıran otu ile idam etmişlerdi.insanlık tarihinden 2017 ye kadar kimse çayına katılan acı kavun yüzünden ölmediğine göre acı kavun göre öldürmez.
Acı Kavunu yutarsanız ishal yapar.

Benim gönderdiğimi ve içinde tarif ettiğimi okuyarak kullanan kimse ölmeyecek garanti verebilirim.Arıza da çıkmayacak..Dozu ayarlanmış olarak gönderiyorum. Ve kullandıktan sonra kesinlikle yutmayın, tükürün yerdeki gazeteye...
Ölürseniz paranız iade olunur. %100 müşteri memnuniyeti.. Smile  
Ölen bir kişiye rastladım sonunda . 1994 yılında  Girit' te yaşlı bir kadın. Ama anlatılana göre ölüm sebebi acı kavun değil doktormuş. Smile  Boğazına saf suyunu kullanmış ve yutmuş. Ben tükürün diyorum zaten..Boğazı şişmiş ki bu zaten normal. 
Doktorda bu yaşlı kadına altı gün boyunca nefesi açılsın diye stereoid vermiş. Buna kalbi dayanamayan kadın ölmüş. Böbrek yetmezliği olan hasta diyaliyizi de reddetmiş. 
Ailesi otopsiye izin vermediği için de kesin sebep anlaşılamamış
Doktor dokunmasa zaten o şişlik 1 günde kaybolacaktı..
Acı kavunu aşırı ve saf kullanırsanız boğazınız tahriş olur. Küçük diliniz geçici olarak şişer.
Ateşiniz çıkar, kalbiniz belli müddet çarpar. Eğer yaşınız 70 in üstünde, kalbiniz zayıf, iç organlarınızda problem varsa bu geçici çarpıntıya dayanamayabilir ve üstüne yukarda olduğu gibi 6 gün boyunca stereoid alırsanız belki ölebilirsiniz.... Ama burda suçlanması gereken acı kavun değildir. Sen bu halde isen, kondisyonun çok kötü ise koşarken bile ölürsün. Ameliyat olamazsın bile. Her yıl sağlam girdiği hastaneden tıbbi müdahale sonucu ölen yüzbinlerce insan var. Bu nedenle ilaçların, tedavinin, spor yapmanın, yolculuk yapmanın yasaklanması insanın aklına gelmez, gelmemelidir.


FATAL CARDIAC AND RENAL FAILURE DUE TO Ecballium elaterium (SQUIRTING CUCUMBER)

Daha önce sanalpazar üzerinden satış yapıyordum.
 
[attachment=745]