arızalı HT121WX2-103 LCD Ekran 12.1 inç BOEhydis
#1
Ekran kırıktır. Floresan sağlamdır.Resim kendinin
195 tl
mikail1313@gmail.com
Ara
Cevapla
Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kırık LP141wX1 tl a2 LCD Ekran 14.1 inç LG Philips mikail13 0 1,174 17-07-2022, Saat: 12:20
Son Yorum: mikail13
  Crea J10IL1 Ekran Panel XML108 ORJİNAL mikail13 0 2,291 03-03-2019, Saat: 13:25
Son Yorum: mikail13
  LP156WH4 (TL) (N1) VE (N2 KIRIK LG LED EKRAN LCD PANEL mikail13 0 2,115 03-03-2019, Saat: 12:24
  TOSHIBA SATELLITE L10 - 102 lcd 15 inç ekran mikail13 0 2,295 03-03-2019, Saat: 12:21